Меню

Проект

Обява за работа - Appointment setter

Търсим Appointment Setter (дистанционна работа, part-time)!

Присъединете се към нашия екип и помогнете ни да разраснем бизнеса си, от комфорта на вашия дом!

Задължения:

    Осъществяване на телефонни обаждания до студена аудитория
    Квалифициране на потенциални клиенти по телефон
    Определяне на нуждите на клиентите и дали те са подходящи за нашите услуги
    Договаряне на срещи с потенциални клиенти с нашия екип от продажби
    Поддържане на актуални записи за дейността си

Изисквания:

    Опит в звънене на студена аудитория
    Отлични комуникативни и междуличностни умения
    Способност за работа самостоятелно и като част от екип
    Мотивация и желание за постижения
    Добра компютърна грамотност

Предимства:

    Опит в маркетинга (не е задължителен)
    Организаторски умения
    Силни умения за убеждаване

Предлагаме:

    Конкурентно възнаграждение, съобразено с вашия опит и постижения
    Възможност за кариерно развитие
    Гъвкаво работно време (part-time)
    Работа от комфорта на вашия дом
    Професионално обучение и развитие

Ако сте мотивирани, организирани и имате отлични комуникативни умения, кандидатствайте още днес!

Как да кандидатствате:

Изпратете CV си и мотивационно писмо на support@viraddigital.com / Рози виж

Очакваме ви!

Допълнителна информация:

    Ще ви предоставим списък с потенциални клиенти, с които да се свържете.
    Ще ви предоставим всички необходими инструменти и ресурси, за да успеете в работата си.
    Ще проведем онлайн интервюта, за да се запознаем с вас по-добре.

Вярваме, че с правилните хора можем да постигнем много. Присъединете се към нашия екип и помогнете ни да изградим успешен бизнес, от комфорта на вашия дом!

  • Затворен
  • Бюджет

Кандидати // 1

Свиване
  • Кандидат
  • Слави Христов   Здравейте, имам интерес и имам опит относно работата с клиенти, обаждания и т.н!
    1. Aктивност:
    2. 20%
    20%
  • 3 дни