Обява за работа

WordPress Developer

"Адвъртайз Партнърс ЕООД"
е рекламна агенция с дългогодишен опит, специализирана в дигиталния
маркетинг, реклама в социалните мрежи, изработка на уеб сайтове, онлайн
магазини, изготвяне на софтуер по поръчка, видеопродукция, дизайн на
различни видове рекламни материали.

Ориентирани към постигане на
максимални резултати, развихме дейността на фирмата и увеличаваме обема
на доволните клиенти, което неминуемо води до нуждата от нови
квалифицирани кадри, желаещи да се присъединят и развиват в нашия екип.

Основни изисквания:

  • Отлична работа в екип;
  • Отговорност към поетите задачи;
  • Мотивация за развитие;
  • Способност за прилагане на креативни решения при разработка на
    сайтове и използване на аналитичен подход за разрешаване на проблеми;
  • Минимум 2 години опит с Wordpress/Woocommerce;
  • Отлично владеене на HTML + CSS;
  • Опит с JavaScript (jQuery);
  • Опит с допълнителни CMS платформи;
  • Базови познания относно графични редактори (Photoshop, GIMP);
  • Адаптиране на теми и плъгини за оптимална работа и интеграция с нови функционалности;
  • Задълбочени познания и опит в SEO, включително оптимизация на
    съдържание и анализ на ефективността, опит с инструменти като Google
    Analytics, Google Search Console и други;
  • Самодисциплина и умения за спазване на срокове и приоритизиране на задачите.

Основни отговорности:

  • Разработка на WordPress сайтове: Създаване и настройване на нови WordPress сайтове, адаптиране на дизайни и интегриране на нови функционалности;
  • Поддръжка и актуализация на съществуващи сайтове:
    Редовна поддръжка, актуализиране на съдържанието, корекция на грешки и
    осигуряване на сигурността на съществуващи WordPress сайтове;
  • Оптимизация на производителността: Анализ и оптимизация на скоростта на зареждане, производителността и надеждността на сайтовете;
  • SEO оптимизация: Прилагане на SEO стратегии и техники за подобряване на видимостта и класирането на сайтовете в търсачките;
  • Интеграция на плъгини и теми: Инсталиране, конфигуриране и персонализиране на плъгини и теми, за да се постигнат специфични функционални и визуални цели;
  • Създаване на визуални елементи, свързани със сайтовете, но не пълна графична дизайнерска работа;
  • Техническа поддръжка и обучение: Предоставяне на
    техническа помощ на клиенти и екипа, както и обучение на клиенти за
    управление на съдържанието на техните WordPress сайтове;
  • Тестове и осигуряване на качеството: Провеждане на
    тестове на функционалността, съвместимостта и производителността на
    сайтовете, за безпроблемна работа и удовлетворение на потребителите.

Какво Ви предлагаме?

  • Работа на трудов договор;
  • Работа в приятна и спокойна атмосферна среда;
  • Страхотен и вдъхновен екип от професионалисти;
  • Да бъдете част от наши бъдещи проекти;
  • Дългосрочна работа в областта на програмирането;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Високо ниво на отговорност към служителите;
  • Фиксирано работно време: Понеделник - Петък от 09:30ч. до 18:00ч.;
  • Основна заплата – 2500.00Лв стартово.
  • Допълнителни бонуси за свършена работа и изпълнение на специфични задачи.
Възложител: Даниел Филипов
Телефон: 0886833636
Email: dani_filipov91abv.bg
  • Предлага работа