Обява за работа

Набиране на персонал

Набирането на персонал ли е вашата страст? Говорите ли български, руски или украински? Ако да, значи сте идеален партньор на нашия екип!

Задачи:

*търсене на кандидати на местния пазар (напр. заварчици, електротехници, монтьори),

*управление на процесите по набиране на персонал: създаване на предложения за работа, публикуване на обяви, избор на подходящи инструменти за набиране на персонал, провеждане на интервюта с кандидатите,

*създаване на профили на кандидатите, активно създаване на база данни с потенциални служители,

*създаване на положителен корпоративен имидж.

Изисквания

*опит в областта на набирането на персонал (напр. в агенция за набиране на персонал),

*познаване на български и руски/украински език е от съществено значение,

*отлични комуникационни и организационни умения, способност за изграждане на взаимоотношения с кандидатите,

*умение за работа в динамична среда и ефективно управление на множество проекти,

*ориентираност към целите и проактивност,

*добри познания по MS Office (Word, Excel),

Владеенето на английски език ще бъде предимство.

Ние предлагаме:

*работа от разстояние

*пълно дистанционно изпълнение

*подкрепа от ръководителя на екипа

*възнаграждение в размер на 1200-1800 евро/месец.

*схема за комисионни

*постоянно, стабилно сътрудничество на непълно/пълно работно време.

Заплата:

1200-1800 евро/месец.

Възложител: NOWIMA
Email: hrnowima.eu
  • Предлага работа