Обява за работа

JUST PABLO SOCIAL MEDIA AGENCY търси нов член за своя екип!

JUST PABLO SOCIAL MEDIA AGENCY търси Специалист Социални Мрежи и Организация на Събития

Ако имате страст към социалните мрежи и обичате да организирате събития, тази позиция е за вас! Ние търсим ентусиазиран и креативен специалист, който да се присъедини към нашия динамичен екип и да помогне в развитието на нашите проекти.

Основни задължения:
  • Управление и поддръжка на профили в социални мрежи (Facebook, Instagram, Twitter и др.)
  • Разработване и изпълнение на стратегии за социални мрежи
  • Създаване на ангажиращо съдържание – текстове, снимки, видеа
  • Организация и координация на различни събития
  • Изготвяне на оферти и презентации за клиенти
  • Мониторинг и анализ на резултатите от кампаниите в социалните мрежи
  • Работа в тясно сътрудничество с останалите членове на екипа и клиентите
Изисквания:
  • Опит в управлението на социални мрежи и организирането на събития
  • ДА СТЕ ОТ ГРАД ВАРНА
  • Отлични комуникативни умения
  • Креативност и способност за генериране на нови идеи
  • Умение за работа в екип
  • Добра организационна култура и внимание към детайла
  • Владеене на български и английски език
Ние предлагаме:
  • Конкурентно заплащане
  • Възможност за професионално развитие
  • Работа в иновативна и подкрепяща среда
  • Интересни и разнообразни проекти

Ако това описание ви подхожда и сте готови да се присъедините към нашия екип, изпратете своето CV и мотивационно писмо на escobar.group@yahoo.de.

Очакваме с нетърпение да се запознаем.

Възложител: kristiyan kolev
Телефон: +359886761616
Email: escobar.groupyahoo.de
  • Предлага работа